26.07.2012.

Сусрети бујичара Србије на Ђердапу

Ове године јубиларни 30. Сусрети бујичара биће обележени од 5-7.09.2012. посетом Ђердапу и културно историјским споменицима дуж ђердапске акумулације. Управни одбор Удружења бујичара Србије донео је одлуку да се приликом ових сусрета посети ХЕ Ђердап, највећа хидроелектрана у овом делу Европе, ђердапска акумулација, у чијем сливу се налази велики број објеката за заштиту од ерозије, бујица и наноса, као и културно-историјских споменика (Виминацијум, Лепенски Вир¸ манастир Вратна). Такође, током овог путовања обићи ћемо и природни феномен Вратна, као и етно-село Рајачке пимнице.

Да бисмо задржали континуитет у традиционалном одржавању сусрета бујичара и покушали да вратимо ентузијазам старих бујичара у дружењу и размени искустава из струке, стручно усавршавање млађих колега, као и афирмацију ове струке у данашње време, организујемо 30. Сусрете бујичара, са стручним и културно-историјским обиласком источне Србије.

Сваки учесник Сусрета добиће по један примерак стручно - туристичко - пропагандног материјала.

За учешће на сусретима треба уплатити котизацију у износу од 17.800динара на текући рачун 160-8541-61 код банке Intesa, са позивом на број 64/12.

Наведеним износом обезбеђен је: превоз аутобусом (по Програму), смештај, исхрана и публикације.

Пријава и уплата, примају се најкасније до 20.08.2011.године и тај рок мора да се поштује.

После наведеног рока, уплате се неће узимати у обзир, због аранжмана са туристичким и хотелским организацијама у Доњем Милановцу и Кладову. Уколико број учесника буде мањи од 35, Сусрети ће бити отказани, а уплата враћена, о чему ћете бити обавештени до 31.08.2012.године.

За све информације обратите се Милутину Стефановићу, на телефон 011/3906-461.
Молимо предузећа да подрже организацију, јубиларних 30.Сусрета бујичара који су постали стална друштвена и стручна манифестација наше струке. Такође, молимо да се придржавате наведених рокова за пријаву и уплату, јер у противном организатор неће бити у могућности да вам обезбеди смештај по програму.

НАПОМЕНА: Пошто ћемо имати и теренски део обиласка, молим колеге да понесу адекватну одећу и обућу за терен.

Имамо 3 гостију на мрежи